Policycoreutils - en to hr translation catalogue (191 entries)

en: %s changed labels.
hr: %s je izmijenio oznake.

en: %s is already in %s
hr: %s već je unutar %s

en: %s is not a valid context
hr: %s nije valjani kontekst

en: %s is not in %s
hr: %s nije unutar %s

en: %s!  Could not get current context for %s, not relabeling tty.
hr: %s! Dohvaćanje trenutnog konteksta za %s nije moguće. TTY neće biti ponovno označen.

en: %s!  Could not get new context for %s, not relabeling tty.
hr: %s! Dohvaćanje novog konteksta za %s nije moguće. TTY neće biti ponovno označen.

en: %s!  Could not set new context for %s
hr: %s! Zadavanje novog konteksta za %s nije moguće.

en: %s:  Can't load policy:  %s
hr: %s: Pravilo nije moguće učitati: %s

en: ******************** IMPORTANT ***********************
hr: ********************  VAŽNO  ***********************

en: Boolean %s is defined in policy, cannot be deleted
hr: Booleova vrijednost %s određena je u pravilima. Brisanje nije moguće.

en: Boolean %s is not defined
hr: Booleova vrijednost %s nije određena

en: Can not combine +/- with other types of categories
hr: Kombiniranje +/- s ostalim vrstama kategorija nije moguće

en: Can not have multiple sensitivities
hr: Nije moguće imati višestruke osjetljivosti

en: Can not modify sensitivity levels using '+' on %s
hr: Nije moguće urediti razine osjetljivosti upotrebom '+' na %s

en: Cannot find your entry in the shadow passwd file.
hr: Vaš unos u datoteci lozinka u sjeni nije moguće pronaći.

en: Cannot read policy store.
hr: Čitanje pohrane pravila nije moguće.

en: Context
hr: Kontekst

en: Could not add SELinux user %s
hr: Dodavanje SELinux korisnika %s nije moguće

en: Could not add file context for %s
hr: Dodavanje konteksta datoteke za %s nije moguće

en: Could not add interface %s
hr: Dodavanje sučelja %s nije moguće

en: Could not add login mapping for %s
hr: Dodavanje mapiranja prijave za %s nije moguće

en: Could not add port %s/%s
hr: Dodavanje porta %s/%s nije moguće

en: Could not add prefix %s for %s
hr: Dodavanje prefiksa %s za %s nije moguće

en: Could not add role %s for %s
hr: Dodavanje uloge %s za %s nije moguće

en: Could not check if SELinux user %s is defined
hr: Nije moguće provjeriti je li SELinux korisnik %s određen

en: Could not check if boolean %s is defined
hr: Nije moguće provjeriti je li Booleova vrijednost %s određena

en: Could not check if file context for %s is defined
hr: Nije moguće provjeriti je li kontekst datoteke za %s određen

en: Could not check if interface %s is defined
hr: Nije moguće provjeriti je li sučelje %s određeno

en: Could not check if login mapping for %s is defined
hr: Nije moguće provjeriti je li mapiranje za prijavu %s određeno

en: Could not check if port %s/%s is defined
hr: Nije moguće provjeriti je li port %s/%s određen

en: Could not close descriptors.
hr: Nije moguće zatvoriti deskriptore.

en: Could not create SELinux user for %s
hr: Izrada SELinux korisnika za %s nije moguća

en: Could not create a key for %s
hr: Izrada ključa za %s nije moguća

en: Could not create a key for %s/%s
hr: Izrada ključa za %s/%s nije moguća

en: Could not create context for %s
hr: Izrada konteksta za %s nije moguća

en: Could not create context for %s/%s
hr: Izrada konteksta za %s/%s nije moguća

en: Could not create file context for %s
hr: Izrada konteksta datoteke za %s nije moguća

en: Could not create interface for %s
hr: Izrada sučelja za %s nije moguće

en: Could not create key for %s
hr: Izrada ključa za %s nije moguća

en: Could not create login mapping for %s
hr: Izrada mapiranja prijave za %s nije moguća

en: Could not create port for %s/%s
hr: Izrada porta za %s/%s nije moguća

en: Could not create semanage handle
hr: Hvatište semanage nije moguće izraditi

en: Could not delete SELinux user %s
hr: Brisanje SELinux korisnika %s nije moguće

en: Could not delete boolean %s
hr: Brisanje Booleove vrijednosti %s nije moguće

en: Could not delete file context for %s
hr: Brisanje konteksta datoteke za %s nije moguće

en: Could not delete interface %s
hr: Brisanje sučelja %s nije moguće

en: Could not delete login mapping for %s
hr: Brisanje mapiranja prijave za %s nije moguće

en: Could not delete port %s/%s
hr: Brisanje porta %s/%s nije moguće

en: Could not determine enforcing mode.
hr: Određivanje načina prisiljavanja nije moguće.

en: Could not establish semanage connection
hr: Uspostavljanje semanage veze nije moguće

en: Could not extract key for %s
hr: Izvlačenje ključa za %s nije moguće

en: Could not list SELinux users
hr: Ispisivanje popisa SELinux korisnika nije moguće

en: Could not list booleans
hr: Ispisivanje popisa Booleovih vrijednosti nije moguće

en: Could not list file contexts
hr: Ispisivanje popisa konteksta datoteke nije moguće

en: Could not list interfaces
hr: Ispisivanje popisa sučelja nije moguće

en: Could not list local file contexts
hr: Izrada popisa konteksta lokalnih datoteka nije moguća

en: Could not list login mappings
hr: Ispisivanje popisa mapiranja prijava nije moguće

en: Could not list ports
hr: Ispisivanje popisa portova nije moguće

en: Could not list roles for user %s
hr: Ispisivanje popisa uloga korisnika %s nije moguće

en: Could not modify SELinux user %s
hr: Uređivanje SELinux korisnika %s nije moguće

en: Could not modify boolean %s
hr: Uređivanje Booleove vrijednosti %s nije moguće

en: Could not modify file context for %s
hr: Uređivanje konteksta datoteke za %s nije moguće

en: Could not modify interface %s
hr: Uređivanje sučelja %s nije moguće

en: Could not modify login mapping for %s
hr: Uređivanje mapiranja prijave za %s nije moguće

en: Could not modify port %s/%s
hr: Uređivanje porta %s/%s nije moguće

en: Could not open file %s
hr: Datoteku %s nije bilo moguće otvoriti

en: Could not query file context %s
hr: Propitivanje konteksta datoteke %s nije moguće

en: Could not query file context for %s
hr: Propitivanje konteksta datoteke za %s nije moguće

en: Could not query interface %s
hr: Propitivanje sučelja %s nije moguće

en: Could not query port %s/%s
hr: Propitivanje porta %s/%s nije moguće

en: Could not query seuser for %s
hr: Propitivanje seusera za %s nije moguće

en: Could not query user for %s
hr: Propitivanje korisnika za %s nije moguće

en: Could not set MLS level for %s
hr: Zadavanje MLS razine za %s nije moguće

en: Could not set MLS range for %s
hr: Zadavanje MLS raspona za %s nije moguće

en: Could not set SELinux user for %s
hr: Zadavanje SELinux korisnika za %s nije moguće

en: Could not set exec context to %s.
hr: Nije moguće postaviti exec kontekst za %s.

en: Could not set file context for %s
hr: Zadavanje konteksta datoteke za %s nije moguće

en: Could not set interface context for %s
hr: Zadavanje konteksta sučelja za %s nije moguće

en: Could not set message context for %s
hr: Zadavanje konteksta poruke za %s nije moguće

en: Could not set mls fields in file context for %s
hr: Zadavanje MLS polja u kontekstu datoteke za %s nije moguće

en: Could not set mls fields in interface context for %s
hr: Zadavanje MLS polja u kontekstu sučelja za %s nije moguće

en: Could not set mls fields in port context for %s/%s
hr: Zadavanje MLS polja u kontekstu porta za %s/%s nije moguće

en: Could not set name for %s
hr: Zadavanje naziva za %s nije moguće

en: Could not set port context for %s/%s
hr: Zadavanje konteksta porta za %s/%s nije moguće

en: Could not set role in file context for %s
hr: Zadavanje uloge u kontekstu datoteke za %s nije moguće

en: Could not set role in interface context for %s
hr: Zadavanje uloge u kontekstu sučelja za %s nije moguće

en: Could not set role in port context for %s/%s
hr: Zadavanje uloge u kontekstu porta za %s/%s nije moguće

en: Could not set type in file context for %s
hr: Zadavanje vrste u kontekstu datoteke za %s nije moguće

en: Could not set type in interface context for %s
hr: Zadavanje vrste u kontekstu sučelja za %s nije moguće

en: Could not set type in port context for %s/%s
hr: Zadavanje vrste u kontekstu porta za %s/%s nije moguće

en: Could not set user in file context for %s
hr: Zadavanje korisnika u kontekstu datoteke za %s nije moguće

en: Could not set user in interface context for %s
hr: Zadavanje korisnika u kontekstu sučelja za %s nije moguće

en: Could not set user in port context for %s/%s
hr: Zadavanje korisnika u kontekstu porta za %s/%s nije moguće

en: Could not start semanage transaction
hr: Semanage transakciju nije moguće pokrenuti

en: Couldn't get default type.
hr: Dohvaćanje zadane vrste nije moguće.

en: Error allocating memory.
hr: Pogreška pri dodjeljivanju memorije.

en: Error allocating shell's argv0.
hr: Pogreška pri dodjeljivanju argv0 ljuske.

en: Error changing uid, aborting.
hr: Pogreška pri izmjeni UID. Bit će prekinuto.

en: Error connecting to audit system.
hr: Pogreška pri povezivanju sa sustavom provjere.

en: Error resetting KEEPCAPS, aborting
hr: Pogreška vraćanju KEEPCAPS na izvorne postavke. Bit će prekinuto.

en: Error sending audit message.
hr: Pogreška pri slanju poruke provjere.

en: Error!  Could not open %s.
hr: Pogreška! Nije moguće otvoriti %s.

en: Error!  Shell is not valid.
hr: Pogreška! Ljuska nije valjana.

en: Error: multiple levels specified
hr: Pogreška: Određene su višestruke razine

en: Error: multiple roles specified
hr: Pogreška: Određene su višestruke uloge

en: Error: multiple types specified
hr: Pogreška: Određene su višestruke vrste

en: Failed to close tty properly
hr: Ispravno zatvaranje tty nije uspjelo

en: File context for %s is defined in policy, cannot be deleted
hr: Kontekst datoteke za %s određen je u pravilima. Brisanje nije moguće.

en: File context for %s is not defined
hr: Kontekst datoteke za %s nije određen

en: Interface %s is defined in policy, cannot be deleted
hr: Sučelje %s određeno je u pravilima. Brisanje nije moguće.

en: Interface %s is not defined
hr: Sučelje %s nije određeno

en: Labeling
hr: Označavanje

en: Linux User %s does not exist
hr: Linux korisnik %s ne postoji

en: Login Name
hr: Korisničko ime

en: Login mapping for %s is defined in policy, cannot be deleted
hr: Mapiranje prijave za %s određeno je u pravilima. Brisanje nije moguće.

en: Login mapping for %s is not defined
hr: Mapiranje prijave za %s nije određeno

en: MCS Level
hr: MCS razina

en: MCS Range
hr: MCS raspon

en: MLS/MCS Range
hr: MLS/MCS raspon

en: No context in file %s
hr: U datoteci %s nema konteksta

en: Options Error %s
hr: Pogreška opcija %s

en: Out of memory!
hr: Nedovoljno memorije!

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Port %s/%s already defined
hr: Port %s/%s već je određen

en: Port %s/%s is defined in policy, cannot be deleted
hr: Port %s/%s određen je u pravilima. Brisanje nije moguće.

en: Port %s/%s is not defined
hr: Port %s/%s nije određen

en: Port Number
hr: Broj porta

en: Port is required
hr: Potreban je port

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Protocol udp or tcp is required
hr: Potreban je UDP ili TCP protokol

en: Requires at least one category
hr: Zahtijeva najmanje jednu kategoriju

en: Requires prefix or roles
hr: Zahtijeva prefiks ili uloge

en: Requires prefix, roles, level or range
hr: Zahtijeva prefiks, uloge, razinu ili raspon

en: Requires setype
hr: Zahtijeva setype

en: Requires setype or serange
hr: Zahtijeva setype ili serange

en: Requires setype, serange or seuser
hr: Zahtijeva setype, serange ili seuser

en: Requires seuser or serange
hr: Zahtijeva seuser ili serange

en: SELinux Interface
hr: SELinux sučelje

en: SELinux Port Type
hr: SELinux vrsta porta

en: SELinux Roles
hr: SELinux uloge

en: SELinux Type is required
hr: Potrebna je SELinux vrsta

en: SELinux User
hr: SELinux korisnik

en: SELinux boolean
hr: SELinux Booleov

en: SELinux policy is not managed or store cannot be accessed.
hr: SELinux pravilima se ne upravlja ili pristup pohrani nije moguć.

en: SELinux user %s is defined in policy, cannot be deleted
hr: SELinux korisnik %s određen je u pravilima. Brisanje nije moguće.

en: SELinux user %s is not defined
hr: SELinux korisnik %s nije određen

en: Sorry, -l may be used with SELinux MLS support.
hr: Nažalost, opcija -l može se upotrijebiti uz SELinux MLS podršku.

en: Sorry, newrole may be used only on a SELinux kernel.
hr: Nažalost, nova uloga može se upotrijebiti samo na SELinux kernelu.

en: Sorry, run_init may be used only on a SELinux kernel.
hr: Nažalost, run_init može se upotrijebiti samo na SELinux kernelu.

en: To make this policy package active, execute:
hr: Za aktiviranje ovog paketa pravila pokrenite:

en: Type is required
hr: Potrebna je vrsta

en: USAGE: run_init <script> <args ...>
      where: <script> is the name of the init script to run,
             <args ...> are the arguments to that script.
hr: UPOTREBA: run_init <skripta> <argumenti ...>
      gdje je <skripta> naziv init skripte koju je potrebno pokrenuti,
             <argumenti ...> argumenti za tu skriptu.

en: Unable to allocate memory for new_context
hr: Dodjeljivanje memorije za new_context nije moguće

en: Unable to clear environment
hr: Čišćenje okruženje nije moguće

en: Unable to obtain empty signal set
hr: Dohvaćanje praznog kompleta signala nije moguće

en: Unable to restore the environment, aborting
hr: Obnavljanje okruženja nije moguće. Prekidanje radnje.

en: Unable to restore tty label...
hr: Obnavljanje tty oznake nije moguće...

en: Unable to set SIGHUP handler
hr: Postavljanje SIGHUP rukovanja nije moguće

en: Usage %s -L
hr: Upotreba %s -L

en: Usage %s -L -l user
hr: Upotreba %s -L -l korisnik

en: Usage %s -d File ...
hr: Upotreba %s -d datoteka ...

en: Usage %s -l -d user ...
hr: Upotreba %s -l -d korisnik ...

en: Usage %s -l CATEGORY user ...
hr: Upotreba %s -l KATEGORIJA korisnik...

en: Usage %s -l [[+|-]CATEGORY],...]q user ...
hr: Upotreba %s -l [[+|-]KATEGORIJA],...]q korisnik ...

en: Usage %s CATEGORY File ...
hr: Upotreba %s KATEGORIJA datoteka ...

en: Usage %s [[+|-]CATEGORY],...]q File ...
hr: Upotreba %s [[+|-]KATEGORIJA],...]q datoteka ...

en: Use -- to end option list.  For example
hr: Za završetak popisa opcija upotrijebite -- . Na primjer

en: Version
hr: Verzija

en: Warning! Could not restore context for %s
hr: Upozorenje! Obnavljanje konteksta za %s nije moguće.

en: authentication failed.
hr: Provjere autentičnosti nije uspjela.

en: cannot find valid entry in the passwd file.
hr: Valjani unos u datoteci lozinka nije moguće pronaći.

en: chcat -- -CompanyConfidential /docs/businessplan.odt
hr: chcat -- -TvrtkaPovjerljivo /docs/poslovniplan.odt

en: chcat -l +CompanyConfidential juser
hr: chcat -l +TvrtkaPovjerljivo juser

en: error on reading PAM service configuration.
hr: pogreška tijekom čitanja konfiguracije usluge PAM.

en: failed to build new range with level %s
hr: Izrada novog opsega s razinom %s nije uspjelo.

en: failed to convert new context to string
hr: Pretvaranje novog konteksta u niz nije uspjelo.

en: failed to exec shell
hr: Izvršavanje ljuske nije uspjelo

en: failed to get account information
hr: Dohvaćanje podataka o nalogu nije uspjelo

en: failed to get new context.
hr: Dohvaćanje novog konteksta nije uspjelo.

en: failed to get old_context.
hr: Dohvaćanje starog konteksta nije uspjelo.

en: failed to initialize PAM
hr: Inicijalizacija PAM nije uspjela

en: failed to set PAM_TTY
hr: Zadavanje PAM_TTY nije uspjelo

en: failed to set new range %s
hr: Zadavanje novog opsega %s nije uspjelo.

en: failed to set new role %s
hr: Zadavanje nove %s uloge nije uspjelo.

en: failed to set new type %s
hr: Zadavanje nove vrste %s nije uspjelo.

en: getpass cannot open /dev/tty
hr: 'getpass' ne može otvoriti /dev/tty

en: newrole:  %s:  error on line %lu.
hr: nova uloga: %s:  pogreška u retku %lu.

en: newrole: failure forking: %s
hr: newrole: 'forking' neuspjeh: %s

en: newrole: incorrect password for %s
hr: newrole: neispravna lozinka za %s.

en: run_init: incorrect password for %s
hr: run_init: neispravna lozinka za %s

en: type
hr: vrsta
